Zeka Oyunları 13 Şubat 2014, 05:23
isim sehir hayvan

Android İsim, Şehir, Hayvan Oyunu

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunu İsim Şehir Hayvan şimdi Android için sunuldu. Küçükken her arkadaş ortamında kağıt çıkarılır bu oyun oynanırdı. Eğlenceli zaman geçirmenin tek çaresi İsim Şehir Hayvan oyunuydu. Telefonlar, bilgisayar geliştikçe bu tür oyunlar unutuluyor diyecektik ki android uygulaması olarak İsim Şehir Hayvan piyasaya sürüldü. Çoklu oyun seçeneği ile küçükken arkadaş ortamında oynadığınız oyunun bir kopyasını telefonlarınızda oynayabileceksiniz. Küçükken oynadığımız oyundan farksız olarak yine birinci olmayı ve eğlenmeyi hedefleyeceğiz.

isim sehir hayvan

Çoklu oyun modu, bu oyunun en gözle görülür, güzel özelliği. Tek başımıza da oynayabiliyoruz ama bizlerin bunu tercih edeceğini fazla sanmıyorum. İsim Şehir Hayvan Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde bu eğlenceli oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Türk geliştiricilerin sunmuş olduğu bu oyunu sizlerin de seveceğini düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap