Aksiyon Oyunları 12 Şubat 2014, 18:27
Vector Android

Vector Android Oyunu

Vector, en güzel aksiyon oyunlar listesi yapılsa ilk sıralarda yerini alacak bir oyun! Büyük Kardeş’ten kaçın. Tek hedefi seni yakalayıp geri götürmek olan ‘Büyük Kardeş’ seni  bölümün sonuna kadar takip edecek ve yakalarsa bölümü geçememiş sayılacaksın. 100’den fazla parkur hareketi ile kaçışınızı eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Oyunu oynayın, bölümleri geçin ve değişik parkur hareketlerini açın. Hiç bir zaman yakalanmayın ! Aksiyonun yüksek seviyede olduğu bu oyunda tek hedefimiz kardeşimiz tarafından yakalanmamak olacak. En hızlı ninja sen ol ! Yakalanmamak için önüne çıkan engelleri tek tek geç ve kardeşini geride bırak.

Vector Android

Büyük beğeni toplayan Vector isimli bu Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. İyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu oyun 5 üzerinden 4.3 gibi yüksek bir puan almıştır. Eğer sizlerde bu Android oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap