Aksiyon Oyunları 12 Şubat 2014, 01:36
Banana Kong

Banana Kong Android Oyunu ile Muz Toplayın

Banana Kong, sevimli şişman maymunumuzu kontrol ederek muz toplamaya çalışacağımız bir oyun. Ama sandığımız kadar kolay olacağını sanmıyorsunuz değil mi? Karşımıza çıkan engellerden, nehirlerden, örümcek ağlarından geçmemiz gerekecek. Hikayesini tam anlayamadığımız Banana Kong, ormanda muz yerken arkasında bir şeyler oluyor ve korkuyor. Bu korkuyla kaçmaya başlıyor. Bitmek bilmeyen bir koşuşa başlıyoruz. Sınırsız koşabileceğimiz oyun öldüğümüz yerde sona eriyor diyebiliriz. Yer altı mağaralarından geçecek, ormanda bitmeyen bir koşuş yapacağız. Yeri geldiğinde ise binek hayvanlarına binip koşacağız.

Banana Kong

Banana Kong’ un en öne çıkan özelliği ise tek parmak kontrol özelliğidir. Diğer oyunlardan, karmaşık kontrollü oyunlardan en önemli özelliği budur. Oyuna adapte olma aşamamız kısadır. Girdiğimiz anda bize öğretmesiyle, ikinci oyunumuzda oyunu kavrayabiliyoruz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Banana Kong Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan oyunu sizlerde seveceksiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap