Yarış Oyunları 11 Şubat 2014, 15:22
Traffic Racer

Traffic Racer Android Araba Oyunu

Traffic Racer Android oyunu ile trafiği katledin. En yüksek hıza ulaşıp bütün arabaları sollayın ve en yüksek puanı kazanın. İsterseniz ters şeride girip eğlencenizi, heyecanınızı ikiye katlayın. Arabanızı seçip onu geliştirin ve en yüksek hızlara çıkın. Traffic Racer’da birbirinden farklı arabalar ile birbirinden farklı bölümlerde kendinizi test edin. En hızlı siz olun ve arabalara çarpmadan ortalığı perişan edin. Güzel bir arayüze sahip olan oyunda, gerçek hayatta yapamadığınız hız ve tehlikeli makasları oyunda yapın. Adrenalini en yüksek seviyeye taşımanıza yardım ediyor. Grafikleri oyunda gerçekçilik katmakla beraber, oyunu tekrar tekrar oynamanız için size oyunu sevdiriyor.

Traffic Racer

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Traffic Racer Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android tablet ve telefonlarda rahatlıkla çalışabilen bu oyun 42 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabiliyor. 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan alan bu oyunu sizlerin de beğenerek oynayacağınızı düşünüyoruz. Eğer sizlerde Traffic Racer Android oyununu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap