Spor Oyunları 11 Şubat 2014, 05:41
Stickman Soccer

Stickman Soccer Android Futbol Oyunu

Stickkman Soccer, şirin bir arayüze sahip futbol oyunudur. Dijinworks tarafından çıkarılan oyun futbol havası vermekten çok futbolla nasıl eğlenilir mantığını kavramış diyebiliriz. Oldukça eğlenceli ve basit bir Stickman Soccer’da oyuncular çöp adamlar olarak karşımıza çıkıyor. Futbol oyunlarıyla karşılaştırılacağını sanmıyorum çünkü aynı kategoriye bile koyulamaz. Stickman Soccer eğlenmek için oynanabilecek futbol oyunudur. Fifa gibi futbol oyunları ise gerçekçiliğe yönelik profesyonel oyunlardır.

Stickman Soccer

Stickman Soccer’da hazır takımlardan birini kendimiz, diğerini ise rakibimiz için seçiyoruz. Zorluk seviyesini seçip oyunu oynuyoruz. Tuş ayarları oyunun kendisi gibi basittir. Oyunda dikkat çeken bir diğer özellik ise çöp adamlarımızdır. Kalecilerin uçuşu, rakibin ayağına kaymamız, topu göğüslememiz oyunun şirinlikleriyle birleşince oynanabilir oluyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Stickman Soccer Android futbol oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizimde oldukça beğenmiş olduğumuz bu Android oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap