Aksiyon Oyunları 10 Şubat 2014, 17:18
The Lone Ranger

The Lone Ranger ile Vahşi Batı Sizlerle

The Lone Ranger, Disney tarafından piyasaya sürülen ve ücretsiz olarak Android telefonlarda, tabletlerde, Iphone, Ipad gibi cihazlarda oynanabilen bir kovboy oyunudur. Vahşi Batı yeni Teksas koruyucusunu bekliyor. Oyuna katılarak Colby Kasabası’ndaki insanları korumalıyız. Bir efsane olmak için önümüzdeki tek engel haydutlar. Barışı kasabanıza getirin ! Kasabada barış bir ortamı sağlayın. Kasabayı tamir ederek daha güzel bir yer haline getirin. Haydutlar ile düellolara çıkın. Hepsini haltedin ve güçlü olduğunuzu onlara kanıtlayın. Birbirinden efsanevi görevlere katılın ve üstesinden gelin.

The Lone Ranger

Kovboy oyunlarını seven kişilerin ilk arayacağı oyun The Lone Ranger olmalı. Tam bir teksas havası aldığımız bu oyun, kovboy meraklılarının ilgisini tamimiyle çekiyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Birçok oyuncunun beğenmiş olduğu bu oyunu sizlerin de zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Eğer sizlerde bu Android oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap