Aksiyon Oyunları 10 Şubat 2014, 05:01
Injustice Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us Android

Konsolda, bilgisayarlarda çıkış yapan Injustice oyunu, android cihazlara da sunuldu. Türünün en iyi örneği olan Injustice:Gods Among Us’ a ilk bakışımızda grafikler dikkatimizi çekiyor. Warner Bros’ un yayınladığı oyun zaten DC Comics kahramanlarını severlerin, dövüş oyun severlerinin gözü kapalı indirdiği oyun. İlk bakışta grafikleri gözümüze çarpıyor ve şaşırıyoruz. En az konsol ve bilgisayardaki kadar gelişmiş olan grafikler bize mükemmel saatler sunuyor. Joker, Superman, Lex Luthor ve bir sürü DC Comics kahramanlarını seçebileceğimiz veya onlara karşı oynayabileceğimiz oyun, seviye atlama şeklinde ilerlemektedir. Seviye atladıkça kahramanımızın özel güçlerini açıp rakiplerimize daha çok eziyet edebileceğiz.

Injustice Gods Among Us

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Injustice: Gods Among Us isimli bu Android oyun kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur. Büyük bir ilgi gören bu oyunun ülkemizde de iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu belirtelim. Sizlerde Injustice: Gods Among Us isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kaliteli grafik ve ses kalitesine sahip olan bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap