Klasik Oyunlar 9 Şubat 2014, 16:27
Spider Stickman

Spider Stickman, Android Klasik Oyun

Gao Changhe’nin çıkardığı Spider Stickman oyunu herhangi bir kategoriye girmemekle beraber “Klasik” kategorisinde yer alıyor.  Adından da anlayabileceğimiz gibi Örümcek çubuk adamız. Amacımız önümüze çıkan engellere rağmen, ağımızla orayı geçmek. En uzağa gitmek ve tekrar tekrar oynayarak rekorlarımızı kırmaktır. Basit bir oyun olmasına rağmen Spider Stickman, görünüşte beğenilmeyip; oynandığında gayet eğlenceli olduğu anlaşılmıştır. Sizler için denedim ve yorumumu ekliyorum. Spider Stickman’e girdiğimde biraz reklamlar canımı sıktı, ama kapatınca düzeldim. Oyuna ilk başladığınızda tıklayarak ağlarınızı fırlatın diyor. İlerlerken çok öldüm ama bu oyunu oynamama engel olmadı. Bu makaleyi yazmak için indirdiğim oyun gayet eğlenceli geldi bana. Durmadan öldüğüm için hırs yaptım diyebiliriz.

Spider Stickman

Spider Stickman  Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu oyunu sizlerin de boş zamanlarda zevkle oynayacağınızı düşünüyorum. Lafı fazla uzatmadan Spider Stickman Android oyununun buradan indirebileceğinizi belirtelim.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap