Klasik Oyunlar 9 Şubat 2014, 01:12
Dr. Driving

Android Araba Simülasyon Oyunu, Dr. Driving

SUD tarafından öne sürülen Dr. Driving sade bir arayüzü ile sürüş yaptığımız oyun, türünün daha iyileri olmasına rağmen daha çok tercih edilen bir yarış oyunudur. Sürüş keyfinin tadını çıkarın! Arabanın içinden veya dışından sürüş yapabiliyoruz. Dr. Driving basit arayüzü ile koltuğumuza oturup zaman geçirebileceğimiz türden bir oyun. Ayrıca düşük androidli telefonlarda bile rahatlıkla oynanabilir. Kırmızı bir araba ile başladığımız oyunda kaza yapmamamız asıl amacımız. Kaza yaparsak oyun bitiyor. Seçtiğimiz görev şekilleri ile sürüş keyfini çıkarabiliyoruz. İstersek drift yapıyoruz, istersek dümdüz yolda ilerliyoruz, istersek te yavaş gidip park yapıyoruz. Kazandığımız altınlar ile yeni ve daha hızlı arabalar alıp oyunun keyfini daha fazla çıkarıyoruz. Bütün özellikleri Dr. Driving bize sağlıyor.

Dr. Driving

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dr. Driving isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu oyunu sizlerin de çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. yusuf polat

    oyunu oynamak istiyorum

    Cevapla

Yorum Yap