Klasik Oyunlar 8 Şubat 2014, 01:40
Gibbets 2

Gibbets 2 Android Oyununda Kurtarıcı Olun

Gibbets 2, HeroCraft tarafından 12 Aralık 2013’te piyasaya sürülen bir Arcade & Aksiyon oyunudur. Küçükken hepimiz bu oyunun değişik versiyonlarını oynamıştır. Ölmekte olan adamları ok ile kurtarma oyunu diye bilirim ben. En iyi geliştirici ünvanını alan HeroCraft oyunu Gibbets 2 adında Android cihazlara sundu. Oyunda amacımız kafalarından asılan ve ölmekte olan adamlara zamanında yardım etmek. Bunun için ise ipi kesmemiz lazım ve tam o anda yayımız ve okumuz devreye giriyor. Bize verilen oklar ile ölmekte olan adamları zamanında kurtarmalıyız. Ama onları kurtarmak sandığınız kadar kolay olmayacak. Karşımıza çıkan engellerden doğru açı ile kurtulup ipleri adamlar ölmeden kesmeliyiz.

Gibbets 2

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Gibbets 2 Android uygulaması kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine sahip oldu. Çok sevilen bu oyun 50 zorlu seviyeye sahip. Benim denediğim ve oldukça beğendiğim bu Android oyununu sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak olan bu oyunu çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap