Aksiyon Oyunları 7 Şubat 2014, 15:26
The Croods

The Croods Oyununda Eski Dünyada Görevler Sizi Bekliyor

Animasyon filminden esinlenen ve aynı adı taşıyan The Croods oyununda, biraz modernlikten uzaklaklaşacağız. Ufak bir ada çarpasında hayatımızı sürdürmemiz için bir takım görevleri yerine getirmemiz gerekiyor. Bunun için ise kontrolü elimize almamız lazım. Eşinin yemek yapmasına yardımcı ol! Bir takım ihtiyaçları olacaktır, bunları karşılamak için ise senin yardımın lazım. Ormandan istediklerini elde edebilirsin. Eşin buna çok sevinecektir. Hayvanları evcilleştir! Evcilleşmeyen hayvanları bile evcilleştirme yeteneğin var. Bunu iyi kullanmalısın. İlk önce hayvanı yakalaman lazım, bunun için zeki davranıp onu tuzağa düşürmen lazım. Hayvanlardan elde edeceğin besin,materyal ve araç-gereçlerle adanı daha güzel bir hale getirebilirsin.

The Croods

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan The Croods isimli bu Android oyunu kısa zamanda milyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve oldukça beğenilmiştir. Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından iyi bir yapıya sahip olan bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bizim de denediğimiz ve oldukça memnun kaldığımız bu Android oyunu sizlerin de severek oynayacağını düşünüyoruz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap