Aksiyon Oyunları 6 Şubat 2014, 19:57
SHADOWGUN DeadZone

ShadowGun Dead Zone Android Aksiyon-Savaş Oyunu

SG Dead Zone, Android telefonlarda, tabletlerde, İphone gibi cihazlarda oynanabilen bir aksiyon-savaş oyunudur. Maksimum 12 kişi ile savaşacağımız oyunda, amaç rakipleri öldürerek oyunu 1. Olarak tamamlamak. Seviye atladıkça silahlarımız gelişiyor, bu sayede rakiplerimizi başka silahlarla öldürmenin tadına varıyoruz. Çeşitli haritalarda oynayabildiğimiz bu oyunda, en acımasız olan kişi oyunu  1. Olarak tamamlayacak. Kendi stratejinizle ilerleyin ve karşınıza çıkan rakipleri alt edin. 2 adet oyun modu bulunan Deadzone’da, isterseniz arkadaşlarınızı davet ederek oynayabilirsiniz.

SHADOWGUN DeadZone

El bombaları, değişik silahlar, mayınlar gibi gereçleri keşfedin ve aksiyonunuzu ikiye katlayacağınız bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan ShadowGun Dead Zone oyunu birçok kullanıcı tarafından beğenilmiş ve 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan almıştır. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda ve üst seviye cihazlarda çalışabilen bu oyun sizleri kendine bağımlı yapacak. Sizlerde ShadowGun Dead Zone  isimli bu Android oyunu indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap