LG 6 Şubat 2014, 16:01
L1 II Tri

LG’de 3 SIM Destekli Telefon: L1 II Tri

Yaklaşık iki yıl önce Çin malı olarak tabir edilen telefonlar çift SIM kart teknolojisini ülkemize getirmişti. Bu teknolojisinin sayesinde iyi bir satış rakamına ulaşan Çinli üreticilerin telefonlarına şimdi de büyük markalar katılıyor. Samsung, LG ve diğer büyük firmaların da çift SIM kart destekli akıllı telefonlarını görmeye başladığımız şu günlerde LG’den farklı bir akıllı telefon geldi. 3 SIM kart destekli L1 II Tri isimli bu akıllı alt seviye Android telefonlardan birisi olarak tabir edilebilir.

L1 II Tri

3-inç büyüklüğünde 240 x 320 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan L1 II Tri, Android 4.1 işletim sistemini kullanıyor. 512 MB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllı telefon 3G desteğini de bünyesinde bulunduruyor. 2 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 1540mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan ürün 127 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Şimdilik Brezilya’da satışa sunulan bu akıllı telefonun kısa zaman içerisinde global pazarda da yer almasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap