Yarış Oyunları 5 Şubat 2014, 15:17
Riptide GP2

Riptide GP2’da Hızını Hiç Kesme

Riptide GP2’ye ilk bakışımızda direk grafikleri dikkatimizi çekiyor. VECTOR UNIT tarafından piyasaya sürülen Riptide GP2 ile, su jetimizi seçip yarışlara katılıyoruz. Birbirinden farklı haritalarda mücadeler veriyoruz. Başkalarıyla veya zamana karşı yarış veriyoruz. 50 MB’a yakın olan bu oyun, bu kadar küçük boyutla en yüksek oyun zevki, göz zevkini bizlere veriyor. Gerçekçiliğe çalışılmış bu oyunda ekranımıza su sıçraması bile yapılabilecek en güzel ayrıntılardan bir tanesi. Arabanı seç ve onu geliştir. Oyun oynayarak para kazan ve yeni su jeti al.  Su jeti; motorunu, hızını güçlendir ve arttır. İstediğin rengi ver ve oyunu daha güzel bir hale getir.

Riptide GP2

Oyun birbirinden farklı manevralar ile oynadıkça oynama isteği kazandırıyor. Seviye atladıkça açabileceğimiz manevralar ile oyun çok çılgın, aksiyonlu bir hale gelebiliyor.

Google Play Store üzerinde 2.99 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan Riptide GP2 Android oyunu gerçekten bu değeri hak ediyor. Reklamsız yapısı sayesinde rahat bir oynayış sunan oyunun dokunmatik ekranla uyumu da oldukça başarılı bir seviyede. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerde denemek isterseniz 3 Dolar fiyat etiketini ödeyerek Google Play Store üzerinden satın alabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap