Aksiyon Oyunları 4 Şubat 2014, 23:52
Real Steel Friends

Real Steel Friends ile Aksiyon Doruklarda

İnsanlar artık insan boksunu sevmiyordu. Daha fazla vahşet istiyorlardı. Bu yüzden robot üretmeye başladılar ve ölümüne robot dövüşleri; insan dövüşleri yerine aldı. Herkes kendi robotuyla dövüşlere katılmaya başladı. Tek amaçları yenmekti.  Sen de bu dünyanın içine bekleniyorsun. 10 milyonu aşmış indirmesiyle Reel Steel Friends, robot dövüşlerinin birinci adresidir. Çelik Yumruklar filminin oyun versiyonu kullanıcılarını büyülüyor ve büyülemeye devam ediyor. Birbirinden farklı robotların ile rakiplerinle savaş ve onları alt et! Acımasız olanın kazandığı bu oyunda isterseniz arkadaşlarınızla dövüşler düzenleyebilirsiniz.

Real Steel Friends

Liglere katılın! Liglerden 1. Çıkarak büyük ödülü alın. En sevdiğiniz robotu seçip onun özelliklerini geliştirin. Robotunla bir efsane yazmak için Reel Steel Friends.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Real Steel Friends Android oyunu kısa zaman içerisinde iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Birçok kişinin beğendiği bu oyun ne yazı ki orta seviye ve üstü Android telefon, tabletlerde çalışabilmekte. Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir yapıda olan Real Steel Friends Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap