Klasik Oyunlar 4 Şubat 2014, 19:43
Fetih İstanbul

Fetih İstanbul Android Oyunu

Aşılamaz demişlerdi, geçilemez demişlerdi. Aşıldı ve geçildi. Tarihi tekrarlama sırası geldi, çattı. Şimdi senin sıran! İstanbulu sen mi alacaksın yoksa İstanbul mu? 78’e yakın bölümden oluşan aksiyon oyununda; bazen sokakta düşman kovalayacağız, bazen denizde savaşa katılacağız bazen de gülle ile düşmanları teker teker indireceğiz. Tarih, kendini tekrarlatmak için seçimini yaptı. Seçimi sensin. Bizanslılar seni  öldürmek için bekliyor. Peki sen onlara bu şansı tanıyacak mısın? Hatırlatırım 1453 yılında bu şans onlara tanınmamıştı. Tarihi tekrarlat ve Bizanslıların hepsini yenilgiye uğrat.

Fetih İstanbul

Askerini seç ve İstanbul’u fethetmeye başla.

Benim bildiğim Türk evladı, o İstanbul’u alır ve tarihe adını kazıtır. Öyle olacak mı? Fetih İstanbul’u ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Fetih İstanbul Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Boş zamanlarda sizlere keyifli dakikalar sunacak olan bu Android oyununu çok seveceğinizi düşünüyoruz. Unutmayın ki bu oyun Türk geliştiricilerin geliştirmiş olduğu bir oyundur bu sebepten Türk geliştiricilere sonuna kadar destek sunmamızda fayda var.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap