Zeka Oyunları 4 Şubat 2014, 15:37
Escape Action

Escape Action ile Bulmacanın Keyfine Varın

Belki de kaçış oyunlarının en zevklisi ve en akıl yorucusu olan Escape Action, oyunu oynayan kişileri telefonun başına kitlemeyi başardı. Her bölümde ayrı bir bulmaca sizi bekliyor. Çözerseniz kaçarsanız eğer çözemezseniz odada tıkılı kalırsınız. Oyunu oynamak için odaklanmanız ve zihninizin büyük bir bölümünü oyuna adapte etmelisiniz. İlk defa bir oyun, kullanıcılarını zorlarken eğlendiriyor ve bağımlısı yapıyor. Escape Action’da bu özelliği görmek mümkün. Bir kişi bölümü geçemeyince pes etmek yerine daha çok hırs kazanıyor bu oyunda. Escape Action amaçladığı olayı gerçekleştirmiş sanırım.

Escape Action

En küçük ayrıntılara bile dikkat edilmesi gerek. Her bölüm bizi ayrı zorluyor, bütün bölümlerin üzerinde ayrı ayrı, günlerce durduklarını oyunu oynadığımızda anlayabiliyoruz. En küçük ipucu bile kaçtığında odada tıkılı kalabiliyoruz. O yüzden dikkatimizi toplamamız gerekiyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Escape Action Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bizimde oldukça beğendiğimiz Escape Action Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap