Aksiyon Oyunları 3 Şubat 2014, 15:50
Dragon Mania

Dragon Mania ile Ejderhaları Evcilleştirin

Birbirinden ölümcül bir o kadar da vahşi ejderhalar sizi bekliyor. Onları evcilleştirebileceğiniz, besleyebileceğiniz ve savaştırabileceğiniz Dragon Mania, ejderha severlerin bir numaralı oyun olma özelliği koruyor. Her elemente özel birbirinden şirin ejderhalar büyüyünce hiç o kadar da şirin kalamıyor. Yırtıcı, ölümcül bir canavara dönüşüyorlar. Yapacağınız savaşlarda cesurca savaşıp sizi onurlandırıyor. Her elemente özel ejderhalar var demiştim. Peki 2 farklı elementten ejderhayı çiftleştirince hangi tür çıkacak? Çıkan türleri çiftleştirince ne olacak? Deneyipte görelim. Oyun girdiğimiz anca kullanıcılarını büyülüyor diyebiliriz. Dakikalarını, saatlerini veren oyuncular Dragon Mania’ yı dostlarına önerip birbirleriyle savaşıyorlar.

Dragon Mania

Ejderhalarınızı besleyip eğitin ve onları kötü Viking ejderhaları ile savaştın. Galip gelin ve daha çok güçlenin. Hadi ejderhanızı alın ve onu yetiştirmeye başlayın.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dragon Mania Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Tabi ki bu kitleye ulaşmasında en önemli etken kaliteli bir yapıya sahip olması. Sizlerde Dragon Mania isimli bu Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap