Aksiyon Oyunları 3 Şubat 2014, 01:30
Bladeslinger

Bladeslinger Android Oyununda Tüm Yaratıkları Öldürün

İnsanların ihtiyacı sabit değildir. En iyi oyunu yapabilmek için ilk önce konusunu oluşturmalısınız. Bunu yapan Kerosene Games, bilim kurgu ile vahşi batı havasını birleştirip Bladeslinger oyununu yaptı. Mükemmel bir görüntü kalitesiyle oynadığımız oyun, birazcık hafıza kartlarını zorluyor diyebiliriz. Boyutunun yüksek olması kalitesinin bir kanıtıdır. Oyunda çeşitli yaratıklarla karşılaşıyoruz. Onları öldürebilmemiz için silahlarımız var tabiiki. Yumruk, silah ve kılıçlarımız ile rakiplerimizi alt edebiliyoruz. Oynadıkça gelişen silahlar sayesinde oyunun başına kitlenip saatlerce oynayabiliyoruz.

Bladeslinger

Aksiyon oyunu yapmanın en büyük olayı ise kontrol özelliğinin karışık olmamasıdır. Oyuna girdiğimiz andan 5 dakika içerisinde kontrollere alışa biliyoruz ve kombolar yapabiliyoruz. Paralı sürümü de bulunan Bladeslinger Android oyununun FREE adında bedava olarak şirket tarafından yayınlanmıştır.

Bizim oldukça beğendiğimiz Bladeslinger Android oyununun ücretsiz sürümünü Google Play Store üzerinden indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Eminiz ki bizim beğendiğimiz bu Android oyunu sizlerde beğenecek ve bağımlılık yapacak seviyede oynayacaksınız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap