Klasik Oyunlar 3 Şubat 2014, 21:44
Flappy Bird

Android’in Ocak Ayı En Popüler Oyunu “Flappy Bird”

Android platformu üzerinde yayınlanan oyunlar genelde iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Lakin bazıları öyle bir kitleye ulaşıyor ki herkes bu oyundan bahsediyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl en popüler oyun kuşkusuz Angry Birds Android oyunuydu. Bu yıl da bu popüler oyunun Flappy Bird olacağı vurgulanıyor. Google Play Store’a eklenmesi ile birlikte müthiş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Flappy Bird Android oyunu basit bir oynanış yapısına sahip. Don Nguyen tarafından geliştirilen bu Android oyun vasat grafik ve ses kalitesine sahip.

Flappy Bird

Flappy Bird Android oyununda tek amacınız bulunuyor, oda yeşil borulara çarpmadan ana karakterinizi en uzağa götürebilmek. Tabi ki bahsettiğimiz bu amaç hiç öyle kolay değil. Ekrana dokunarak uçan kuşumuz ilk etaplarda kolay bölümlerden geçiyor ama gelen yeni bölümlerde zorluk dereceleri aşırı artıyor.

Büyük bir dikkat gerektiren Flappy Bird Android oyunu gerçekten de büyük bir bağımlılık yapıyor. Zaten birçok oyuncunun da fikri bu yönde belirtilmekte. Sizlerde Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Flappy Bird Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap