Zeka Oyunları 2 Şubat 2014, 06:42
Minecraft - Pocket Edition

Android Minecraft Pocket Edition Aşkı Bir Başka

Bazılarımız Minecraft’a aşikârdır. Bağımsız oyun olarak piyasaya sürülen oyunda, milyonlar tarafından satın alınma ile karşılaşılmıştı. Herkesin bağımlılıkla oynadığı oyunun mobil serisini Android servisimizden ücretli olarak oynayabiliriz. Minecraft Pocket Edition, bir aksiyon oyunudur. Klasik aksiyon oyunlarından uzaklaşacağız biraz. Oyunda her şey küp şeklinde. Kendi evimizi kurup canavarlarla savaşağız. Creeper adı verilen patlayan canavar, örümcekler, iskelet ve zombiler ve endermanler ile amansız savaşlar vereceğiz. Onlardan korunmak için evimizi inşa edip silahlar kuşanacağız. Madene inip; demir,altın,taş hatta elmas bile toplaya bileceğiz. Bunlar ile daha sağlam silah, araç gereçler yapabileğiz.

Minecraft - Pocket Edition

Rastgele oluşturulan dünyada başlayacağımız Minecraft’ta, hayatta kalmaya çalışacağız. Etraftaki hayvanları çiftleştirip veya onları öldürüp besleneceğiz. Ek olarak tarım gibi işlere dalacağız.

Oyundaki Villagerlar yani oyunun diğer sakinlerini ziyaret edip köylerini yağmala yacağız veya dost bir şekilde geçineceğiz.

Sizler için daimi olarak ücretsiz Android oyunlar tanıtmaya çalışıyoruz. Fakat bu yazımızı bize ulaştıran Atakan Bey’i kırmıyoruz ve yayınlıyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıttığımız Minecraft Pocket Edition Android oyununu Android cihazınıza yüklemek isterseniz 5.98 Dolar değerindeki ücreti ödemeniz gerekiyor. Ama bize göre bu oyun için bu ücret gerçekten ödenir bunu sadece biz değil oyunu oynayanlarda ifade etmekteler.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap