Zeka Oyunları 1 Şubat 2014, 23:08
Plants vs Zombies 2

Plant vs Zombies 2 ile Zombilerle Amansız Mücadele

Plant vs Zombies 2, ilk oyununun çok sevilmesinden dolayı çıkış yapan serinin ikinci oyundur. Android özelliği 2.3 ve üzeri olan her telefon tarafından oynanabilecek eğlenceli bir strateji oyunudur. Üstelik Plant vs Zombies 2’yi ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.  Hollywood’un klasik kafalarına ateş edildiğinde ölen zombilerinden biraz uzaklaşacağız. Bu oyunda silahlarla değil, bitkiler aracığıyla zombiler ile savaşıp onları öldüreceğiz. Bir dama tahtası gibi ekranda oynayabildiğimiz oyunda, birbirinden değişik bitkileri ordumuza katarak stratejik bir şekilde zombileri alt edeceğiz.

Plants vs Zombies 2

Dave ile katılacağımız macerada dünyanın her yerinde ayrı ayrı savaş vereceğiz. Mısır, Vahşi Batı gibi yerlerde vereceğimiz savaşlar için çok eğleneceğiz.

Başta da bahsettiğimiz gibi ücretsiz olarak sunulan Plant vs Zombies 2 Android oyunu rahatlıkla Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Çok düşük özelliklere sahip olmayan neredeyse her Android cihazda çalışabilen bu oyun boş zamanlarınızda en iyi arkadaşınız olacak. Strateji anlamında Android platformundaki en iyi oyunlardan birisi olan Plant vs Zombies 2’yi indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Benim bitirdiğim ve oldukça beğendiğim bu oyuna sizler de kısa zamanda müptela olacaksınız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap