Yarış Oyunları 1 Şubat 2014, 16:56
Need for Speed

Need For Speed Most Wandet ile Yarış Doruklara Ulaşıyor

İlk olarak bilgisayarda karşımıza çıkan Need For Speed Most Wanted oyununu herkes biliyordur. Bir android versiyonu olan oyunda, muhteşem yarışlar bizi bekliyor.  EA ‘nın birçok başarısı vardır. Öznel düşünce sunmak gerekirse bu oyun EA’nın en büyük başarılarından biridir. Mükemmel grafikler, oyun arayüzü ve arabalar ile yarış oyunu severlerin mutlak adresi olma başarısını elinde tutuyor. Tehlikeli yarışlara katılacağız. Tehlikeli yarışlar sayesinde aksiyon dolu bir dünyaya adımlarımızı atacağız. Need For Speed oyunlarından aşina olabileceğiniz “nos” özelliği bu oyuna harika bir şekilde eklenmiş. Gerçekçi grafikleri ile nos kullanıldığında adrenalini içimizde hissediyoruz.

Need for Speed

Sizlere elimizden geldiği kadar Google Play Store üzerindeki ücretsiz Android oyunları tanıtmaya çalışıyoruz, lakin bu yazımızı bize yollayan bir arkadaşımız aracılığı ile tanıttık. Bu sebepten bu yazımızda sizlere bahsettiğimiz Need For Speed Most Wandet oyunu ücretli Android oyunlar kategorisinde. Eğer sizlerde bu Android oyunu Android cihazınıza yüklemek isterseniz 6.08 Dolar fiyat etiketi ile oyunu Google Play Store üzerinden satın alarak indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap