Yarış Oyunları 1 Şubat 2014, 02:39
Dolmus Driver

Dolmuş Driver ile Zevkli Dakikalar Sizlerle

Müsait bir yerde inebilir miyim şöför bey? Size tanıdık geldi mi? Evet tabiiki de, Dolmuş Driver adıyla öne sürülen oyunda, kullanıcıları oyun başına kitleyip, eğlendirmenin formülünü bulmuş gibi. Saatlerce, günlerce, haftalarca sıkılmadan oynanabilecek bir dolmuş oyunudur. Dolmuşumuzu alıyoruz,  tepemizdeki nos ile arabaları sağlı sollu geçiyoruz. Yoldaki müşterileri alıp gidecekleri yerlere bırakıyoruz. Ama bu o kadar da sıkıcı olmayacak değil mi? Ters şerite giriyoruz, arabaları solluyoruz, bu oyundan sıkılmak çok zor !

Dolmus Driver

Oyunda türkçe seslendirmeler mevcut, oyunu sessiz oynayan yok gibi! Tipik türk tiplemelerinin seslendirildiği oyunda, sırf sesler için bile girebiliriz. Birbirinden komik seslendirmelerinin yapıldığı oyun en güzel Türkçe oyunlar kategorisi olsaydı, en başlarda yerini alırdı.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dolmuş Driver Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda sizlere keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak bu oyunu çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap