Android Uygulamaları SD karta taşıma

Aliq
28.01.2014
Okuma
Yorum Yok

Yeni çıkan neredeyse her Android telefon ve tabletin hafıza sorunu bulunmuyor, ama daha önce çıkmış olan Android cihazlarda en büyük sorunlardan birisi hafızanın kısa sürede dolması. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan SD karta taşı Android uygulaması sizlere Android uygulamaları tek bir tıkla SD karta taşımaya imkan sunuyor. Basit yapısı sayesinde kullanımda zorluk çıkarmayan bu uygulama küçük boyutu sayesinde de cihazınızın hafızasında küçük bir alan kaplıyor.

SD karta taşı

Uygulamayı açtığımızda Android cihaza yüklü olan uygulamalar karşımıza çıkıyor. Bu uygulamanın sağ kısmında yer alan bölüme tıklayarak SD karta atacağımız uygulamaları seçebiliriz. Bu seçimden sonra uygulamanın alt kısmında yer alan buton ile birlikte uygulamaları hızlı ve başarılı bir şekilde SD kart içine atabiliriz.

Google Play Store üzerindeki en iyi SD karta taşıma uygulamalarından birisi olarak SD karta taşı uygulamasını sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. Sizlerde bu yazımızda bahsettiğimiz SD karta taşı Android uygulamasını indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.