Zeka Oyunları 31 Ocak 2014, 16:06
candy crush saga

Android için Candy Crush Saga

Bu yazımızda sizlere Ahmet arkadaşımızın bize iletmiş olduğu Candy Crush Saga Android oyun tanıtım yazısını sunacağız. Candy Crush Saga, milyonlarca kişi tarafından indirilen bir bulmaca oyunudur. Tabletlerden, Android telefonlarınızdan ve bilgisayarından oynayabileceğiniz Candy Crush Saga; kafelerde, iş yerlerinde, evde, okul ortamında ve çoğu yerde ellerinde telefon olan herkesin oynadığı bir şeker oyunudur.

candy crush saga

700 ‘e yakın bulmaca bölümünden oluşan oyunda, amacımız bize verilen görevleri yerine getirmek. Asla pes etmeden, takıldığımız yerleri tekrar tekrar oynayarak geçtiğimiz oyunda çok eğlenceli dakikalar geçirebiliyoruz.

Aynı renkteki şekerleri yanyana, üst üste getirip patlatın ve puanlar kazanın. Verilen görevleri yerine getirin ve bir üst bölüme geçmeye hak kazanın. Facebook’tan bağlanıp arkadaşlarınızdan canlar isteyin, yardımlaşın. Birbirinizin skorlarını, geldiği bölümleri geçerek rekabet ortamı oluşturun.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Candy Crush Saga Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizimde oynadığımız ve en keyif aldığımız oyunlardan birisi olan Candy Crush Saga’dan sizlerin de büyük bir zevk alacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap