Aksiyon Oyunları 30 Ocak 2014, 21:19
Call of Mini Zombies

Call of Mini : Zombies ile Aksiyon Doruklarda

Kasabayı işgal eden zombilere karşı bir şeyler yapmak lazım. Bir takım ve silahlar zombileri öldürmen konusunda yardımcı olacaktır. Takımına katıl, zombileri katletmek için aksiyon dolu oyuna katıl.

Bir virüs yüzünden bütün kasaba zombi olmuştur ve buna karşı bir çözüm üretmek gerekir. Tam bu zamanda siz devreye giriyorsunuz. Bir takım ile ve seçeceğiniz silahlar ile zombileri katletmeli, kasabayı bu ilginç virüsten kurtarmalısınız.

Call of Mini Zombies

Call of Mini : Zombies, zombi severleri bir çatı altında toplayıp zamanlarını geçirebilecek bir oyundur. Hollywood zombilerini biliriz. Hepsi insan yemek için yollarda gezinirler. Fakat bu oyunda unuttukları bir şeyler var! Bir takım ve silah. Anlaşılan zombilerin başları baya bir belada.

Call of Mini : Zombies, Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde bu muhteşem Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap