Aksiyon Oyunları 30 Ocak 2014, 04:48
Battle Run

Battle Run ile Maximum Eğlence Sizlerle

Bu yazımızda sizlere bize iletişim bölümünden ulaşan bir arkadaşımızın Battle Run Android oyunu hakkında hazırlamış olduğu tanıtım yazısını sunacağız. Bizim de sonradan denemiş olduğumuz bu oyun oldukça eğlenceli ve farklı bir yapıya sahip. Sözü fazla uzatmadan arkadaşımızın bize ilettiği tanıtım makalesine geçelim.

Battle Run, fazla herkes tarafından bilinmemekle birlikte ; muhteşem arayüze sahip bir oyundur.

Battle Run

Maksimum 4 kişi oynanabilecek parkurda, rakiplerinizi acımasızca öldürüp bitiş noktasına ilk gelen olmaya çalışmalısınız. Yolda bulunan engelleri geçip, yıldızları toplayın. Topladığınız yıldızlar belirli bir seviyeye geldiğinde evcil hayvanınız afedersiniz evcil canavarınızı çıkartın ve rakiplerinizi ezip geçin. Yolda rastlayabileceğiniz karışık güçlerle rakiplerinizi doğrayabilir, tuzaklar bırakabilir, hızlanıp geçebilir veya kafalarına meteorlar indirebilirsiniz.

Karakterinizi değiştirin! Birbirinden farklı karakterler ile kıyafetleriyle, oyun oynadıkça altın kazanın ve kendi karakterinizi oluşturun. En güzel kıyafeti, en sevdiğiniz karaktere giydirip oyunu daha güzel bir hale getirin.  Yumurta alın ve daha güçlü evcil canavarlarınızı gün yüzüne çıkarın.

Facebook’tan bağlanarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Battle Run, Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bir oyundur. Sizlerde bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap