Samsung 29 Ocak 2014, 19:30
Galaxy Grand Neo

Samsung Galaxy Grand Neo Özellikleri Resmiyet Kazandı

Samsung’un alt seviye ürünlerinden birisi olarak beklenen Galaxy Grand Neo resmi olarak tanıtıldı. Performans bakımından aslında alt seviye değil de orta seviye diyebileceğimiz bu ürün 5-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemciden güç alan üründe 1 GB RAM kullanılmış. 16 GB dahili hafızaya sahip olan Galaxy Grand Neo’da microSD kart yuvası da bulunuyor. 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 0.3 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan akıllı çift SIM kart desteğine sahip.

Galaxy Grand Neo

Uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulması beklenen Galaxy Grand Neo Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. Bluetooth 4.0, Wi-Fi teknolojilerini de kullanan ürün 2.100 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Yazılım olarak da Samsung’un standart yazılımlarına sahip olan Galaxy Grand Neo’nun şimdilik ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. 260 Avro fiyat etiketi ile satışa sunulacağı ifade edilen bu akıllının ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını bekliyoruz. Samsung’un bu akıllısı ve diğer akıllı telefonları hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap