LG 29 Ocak 2014, 17:12
lg g pro 2

LG G Pro 2’nin Özellikleri ve Görseli Ortaya Çıktı

LG’nin geçtiğimiz ay düzenlenen MWC 2014 etkinliğinde tanıtmış olduğu G Pro modelinin ardından şimdi de LG G Pro 2 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Performans bakımından LG’nin en iyi akıllı telefonlarından birisi olması beklenen LG G Pro 2’nin 6-inç büyüklüğünde Full HD ekrana ve Qualcomm’un Snapdragon 800 yonga setini kullanması bekleniyor. 6-inç büyüklüğünde ekran ile de gelme iddiaları bulunan bu ürünün 3 GB RAM’e ve LTE-A alt yapısına destek sunacağı tahmin edilmekte. Güney Kore kaynaklı olarak iddia edilen bu bilgilerin yanında ürünün görselleri de paylaşılmış.

lg g pro 2

LG G2’nin arka kısmında yer alan kontrol tuşlarının bu üründe de devam ettiği görsellerden görülüyor. Yaz ayları içerisinde tanıtılması beklenen bu ürünün ardından G3 isimli akıllı telefonun da tanıtılması bekleniyor. Bu yıl bu iki akıllısı ile akıllı telefon piyasasına damgasını vurmasını beklediğimiz LG’nin yeni ürünleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap