Kart Oyunları 28 Ocak 2014, 10:26
Android pisti

Online Android Pişti Oyunu, Canlı Pişti

Boş zamanlarda canımız sıkıldığında hep bir arayış içerisine gireriz. İşte böyle durumlarda sizleri bu arayıştan kurtaracak online Android pişti oyunu olan Canlı Pişti oyunu tanıtacağız. Hafıza geçiştirme adına en iyi oyunlardan birisi olan Canlı Pişti oyunu online olarak oynama imkanı sunmaktadır. Yani oyunu internet bağlantıyı olan bir yerde rahatlıkla başkalarına karşı oynayabilirsiniz. Tabi ki her zaman internet olacak diye bir durumda yok. İşte böyle durumlarda oyunun cihaza karşı bölümünü aktif hale getirebilir ve cihaza karşı pişti oyununu oynayabilirsiniz.

Android pisti

Pişti Oyununu bilmeyenler için kısaca pişti oyunu:

Amacınız yere düşen kağıdın aynısını bulup desteyi kesmek, aynısı yoksa vale ile desteyi kesmek, böylece boş masaya düşen kağıdın aynısı ile Pişti yapmaktır. Oyunda bazı kartların puanları vale 1 puan, as 1 puan, sinek 2’li 2 puan, karo 10’lu 3 puandır. Özellikle bu kartları kaçırmamaya çalışmalısınız. Normal kartlarla pişti 10 puan, vale ile süper pişti 20 puandır.

Canlı Pişti oyunu içerisinde yer alan menüler ve açıklamaları:

Hızlı Maç: Bu menüye tıklayarak rastgele bir oyuncu ile online olarak pişti oyunu oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla oyna: Bu menü adından da anlaşılacağı üzere sizlere arkadaşlarınızla pişti oynama imkanı sunuyor. Tabi ki pişti oynayacağınız arkadaşlarınız sizin Google+ hesabınızda arkadaş olarak ekli olmuş olmalı. Ayrıca oynamak için de karşı tarafın Canlı Pişti Android oyunu yüklemiş olması gerekiyor.

Bilgisayarla oyna: Bu menü ile internet bağlantısı olmayan yerlerde kendi başınıza cihaza karşı oyun oynayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Canlı Pişti Andorid oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İyi bir yapıya sahip olan bu oyun Android cihazınızı kastırmıyor ve dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışıyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap