Verimlilik 28 Ocak 2014, 14:49
SD karta taşı

Android Uygulamaları SD karta taşıma

Yeni çıkan neredeyse her Android telefon ve tabletin hafıza sorunu bulunmuyor, ama daha önce çıkmış olan Android cihazlarda en büyük sorunlardan birisi hafızanın kısa sürede dolması. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan SD karta taşı Android uygulaması sizlere Android uygulamaları tek bir tıkla SD karta taşımaya imkan sunuyor. Basit yapısı sayesinde kullanımda zorluk çıkarmayan bu uygulama küçük boyutu sayesinde de cihazınızın hafızasında küçük bir alan kaplıyor.

SD karta taşı

Uygulamayı açtığımızda Android cihaza yüklü olan uygulamalar karşımıza çıkıyor. Bu uygulamanın sağ kısmında yer alan bölüme tıklayarak SD karta atacağımız uygulamaları seçebiliriz. Bu seçimden sonra uygulamanın alt kısmında yer alan buton ile birlikte uygulamaları hızlı ve başarılı bir şekilde SD kart içine atabiliriz.

Google Play Store üzerindeki en iyi SD karta taşıma uygulamalarından birisi olarak SD karta taşı uygulamasını sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. Sizlerde bu yazımızda bahsettiğimiz SD karta taşı Android uygulamasını indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap