Samsung 27 Ocak 2014, 08:39
Galaxy S3 Neo+

Şimdi de Samsung Galaxy S3 Neo+ Geldi

Yılda onu geçen akıllı telefon tanıtımı ile en çok akıllı telefon tanıtan firmalardan birisi olan Samsung, Çin’de gerçekleştirdiği bir etkinlik ile  Galaxy S3 Neo+ isimli akıllısını tanıttı. Galaxy S3 ile pek farklı bir yapıya sahip olmayan bu üründe 4.8-inç büyüklüğünde Super AMOLED HD ekran kullanılmış. 1.4 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alan ürünün arka kısmında 8 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. 2.100mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip olan Galaxy S3 Neo+’da GPS, Wi-Fi, Bluetooth teknolojileri de yer alıyor.

Galaxy S3 Neo+

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy S3 Neo+’da çift SIM kart desteği de bulunuyor. Tasarım olarak Galaxy S3’e tamamen benzeyen ürünün şimdilik satış fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmamakta. Çin’in ardından Hindistan’da da satışa sunulacak olan bu ürünün global pazarda satışa sunup sunulmayacağı konusunda da herhangi bir bilgi bulunmuyor. Samsung’un Galaxy S3 Neo+ isimli bu akıllısı ve diğer akıllı telefonları ile ilgili çıkacak yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap