Android Telefon 26 Ocak 2014, 14:47
Casper VIA V4

Casper VIA V4 Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz bilgisayar pazarında en büyük pazar payına sahip olan firmalardan birisi olan Casper, VIA V4 isimli yeni akıllı telefonunu tanıttı. Performans bakımdan Casper’ın en iyi akıllı telefonu olan VIA V4 4.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip. Cortex-A7 tabanlı 4 çekirdekli 1.5 GHz hızında çalışan MT6589T işlemciye sahip olan üründe PowerVR SGX544 grafik işlemci kullanılmış. 1 GB RAM’e ve 16 GB dahili depolama hafızasına sahip olan Casper VIA V4 bünyesinde microSD kart desteğini bulunduruyor.

Casper VIA V4

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan akıllının arka kısmında 13 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilirken, önünde de 2 MP çözünürlüğünde bir kamera konumlandırılmış. 1.800mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan Casper VIA V4, sadece 9.25mm kalınlığında.

Yazılım olarak da iyi bir yapıya sahip olan Casper VIA V4 999 TL fiyat etiketi ile teknoloji mağazalarında satışa sunulmaya başlandı. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını beklediğimiz bu ürünün şu aralar TV’de reklamlarını görmekteyiz. Bu sayede ürünün satışının iyi bir sayıya ulaşmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap