Araçlar 25 Ocak 2014, 18:50
CM Security

CM Security Ücretsiz Android Virüs Programı

Bilgisayarlarımızda olduğu gibi Android telefon ve tabletlerde de en büyük sorun virüsler. Tabi ki aynı bilgisayarımızda olduğu gibi Android işletim sistemi için de virüs programları bulunuyor. Birçoğu Android cihazımızın kasmasına ve donmasına sorun olsa da bazen bunlara katlanmamız gerekebiliyor. Sizlere bu yazımızda tanıtmak istediğimiz CM Security Android virüs programı kasma ve donma sorununu aşmış en iyi Android virüs programlarından birisi. Türkçe dil seçeneği ile rahat bir şekilde kullanılabilen uygulama basit arayüzü sayesinde kafamızı karıştırmıyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan CM Security 2.4 MB gibi küçük bir kurulum dosyası ile kurulabilmekte.

CM Security

Android tablet ve telefonlardaki virüs, truva atı, güvenlik açığı, reklam yazılımları ve casus yazılımları kapsamlı bir şekilde tarama yaparak bulan CM Security uygulaması Google Play Store üzerinde yer alan en iyi virüs uygulamalarından birisidir. Çok katmanlı korumaya sahip olan bu uygulama ile cihaza yüklediğiniz yeni uygulamaları, gelen yeni güncellemeleri dosyalarınızı ve web sitelerini hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz.

Çok hızlı tarama yazılımına sahip olan uygulama güçlendirilmiş özellikleri ile hafif bir yapıya sahiptir. CM Security Android uygulaması için Google Play Store üzerinde yer alan açıklamalardan özelliklerine göz atmak istersek:

CM (Cleanmaster) Security Özellikleri:

► UYGULAMA & SİSTEM TARAMASI
Önceden yüklenmiş / yüklü uygulamaları ve dosya sistemini Truva atı, güvenlik açığı, reklam ve casus yazılımlar ve virüslere karşı telefonunuzu güvenli tutmak için tarama.

► HAFIZA KARTI TARAMA
Harici Hafıza Kartlarını ayrıntılı tarar, tehditleri algılar ve siler.

► ON-INSTALL TARAMA
Yeni uygulamalar ve güncellemeleri gerçek zamanlı tarama ile. cihazınıza zarar vermesini önler.

► ZAMANLANMIŞ TARAMA
Rutin otomatik tarama için pasif güvenlik sağlar.

► GEREKSİZ DOSYA TEMİZLEME
En yüksek oy alan gereksiz dosya temizleyici, rakiplerinden% 50 daha fazla temizlemek mümkün.

► ARAMA ENGELLEME
İhtiyaçlarınıza göre istenmeyen telefon aramalarını engelleyin.

► GÜVENLİ TARAMA
Kötü niyetli URL’leri engelleyin ve anında uyarı bildirimleri ile kimlik avı web sitelerine karşı kendinizi koruyun.

Kısa zamanda Google Play Store üzerinde iyi bir indirme sayısına ulaşan CM Security Android uygulaması 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir skora ulaşmıştır. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz CM Security Android virüs programını sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap