Aksiyon Oyunları 24 Ocak 2014, 20:46
RoboCop Android

RoboCop Android Platformu için Sunuldu

2028 yılında Detroit’de OmniCorp isimli bir firma insan-robot karışımı RoboCop’u üretti. Polis görevi gören RoboCop dolandırıcılara ve suç çetelerine karşı en iyi savunmayı gerçekleştiriyor. Eskiden film olarak sunulan RoboCop, günümüzde de yeniden çekilmekte ve kısa zaman içerisinde sinemalardaki yerini alacak. Android platformu için de sunulan RoboCop, Android’in en iyi geliştiricilerinden olan Glu Mobile tarafından geliştirildi. Grafik ve ses kalitesi bakımından Android platformunun en iyi oyunlarından olan RoboCop Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor.

RoboCop Android

Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan RoboCop Android oyunu birçok kişi tarafından beğenildi. 5 üzerinden 4.3 gibi yüksek bir puan alan RoboCop Android oyunu dokunmatik ekranlar ile de en uyumlu şekilde çalışıyor. 81 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan RoboCop Android oyunu ile sizlerde boş zamanlarda keyifli vakitler geçireceksiniz.

Android 2.1 ve üstü performans bakımından iyi bir yapıya sahip olan Android cihazlarda rahatlıkla çalışabiliyor. Bizim oldukça beğendiğimiz RoboCop Android oyununu indirmek için sizlerde bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap