Android Uygulamalar 24 Ocak 2014, 09:57
AndroidMarket

Android Market – Android Navigasyonları

Artık akıllı telefon olarak piyasaya sürülen ürünler için android market vazgeçilmez bir yerdir. Bildigimiz gibi android özellikle mobil cihazlarda çalışan bir işletim sistemidir. Oysaki daha detaylı bir durum soz konusudur. Bünyesinde birçok sistemleri barındırmaktadır. İnsanların yapabileceği işleri artık uygulamalar ile yapılabileceğini göstermektedir. Çünkü birden fazla ücretli ve ücretsiz uygulamalara ve oyunlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Android market aracılığı ile indirdiğiniz programlar ile gündelik hayatınızdaki işlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

android-market

Aynı zamanda iş hayatında size gerekli olan birçok uygulama ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Böylelikle bilgisayarları hayatınızdan çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sonuçta bilgisayar üzerinden yapabileceğiniz her türlü işi android marketlerden indirdiğiniz uygulamalar ile gerçekleştirmektesiniz. igo primo navigasyon ve bunun gibi birçok uygulama bu sitelerde bulunmaktadır.

AndroidMarket

Günümüz teknolojisinin bu kadar ileri bir hale gelmesi ile sektördeki rekabet ortamını da arttırmıştır. Bu rekabet ortamının kızışması ile yazılan programların kalitesini de paralel olarak arttırmaktadır. Kullanıcı odaklı olarak yazılan uygulamalar tüm dünyaca tutulmaktadır. Bu program ve uygulamalara ulaşabilmek için sadece internetinizin olması gerekmektedir. Zaten günümüzde internet olmayan ortam ve mekan kalmamış olması, akıllı telefonların kullanımını arttıran en önemli etkenlerden biridir. Birden fazla uygulama indirip, kurduktan sonra önemli bir sorun oluşmaktadır. Bu sorun ise güvenliktir. Sayısızca uygulama indirmeniz dahilinde akıllı telefonunuza sahip olmanız güçleşir. Bunları denetleyen bir güvenlik programınız olması hem sizin için hem de akıllı telefonunuz için iyi olacaktır. Herhangi bir android uygulama veya android oyun indirirken kullanıcı yorumlarını okuyup, dikkate almanız sizin açınızdan iyi olacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap