Samsung 23 Ocak 2014, 09:19
Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo Özellikleri

Samsung’un beni akıllısı Galaxy Note 3 Neo hakkında neredeyse tüm bilgiler gün aşığına çıktı. Son olarak basın görseli ve fiyatı belli olan ürünün özellikleri de neredeyse biliniyor. Performans bakımından Galaxy Note 3’ün biraz altında olacak olan Galaxy Note 3 Neo , Cortex-A7 tabanlı 6 çekirdekli Exynos Hexa yonga setinden güç alacak. 5.5-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde Super AMOLED ekrana sahip olacak olan üründe 2 GB RAM’e yer verilmiş. Her Galaxy Note ürününde olduğu gibi bu üründe de S-Pen teknolojisi unutulmamış.

Galaxy Note 3 Neo

8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan Galaxy Note 3 Neo, 3.100mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. 16 GB dahili hafızaya sahip olduğu şeklinde bilgiler sunulurken üründe microSD kart desteğinin de olduğu ifade ediliyor. Belçikalı bir e-ticaret sitesinde ön siparişe sunulan Galaxy Note 3 Neo’nun fiyatı 599 Avro olarak belirlenmiş. Fiyat bakımından uygun seviyede tutulmasını beklediğimiz bu ürünün fiyatı ilk etapta bize biraz yüksek geldi. Tabi ki bu fiyat şimdilik Belçika için geçerli, gelecek dönemde ürünün fiyatında biraz düşüş yaşanmasını bekliyoruz. Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan Galaxy Note 3 Neo hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap