Android Telefon 23 Ocak 2014, 18:52
Acer Liquid Z5

Acer’den Uygun Fiyatlı Akıllı: Acer Liquid Z5

Bilgisayar pazarında adını çok duyduğumuz Acer, akıllı telefon pazarında da aktif olmayı amaçlıyor. Son olarak Acer Liquid Z5 isimli akıllı telefonunu tanıtan firma, bu telefon ile iyi bir satış rakamına ulaşmayı amaçlıyor. 200 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulan Acer Liquid Z5 5-inç büyüklüğünde 480 x 854 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Cortex-A7 tabanlı Mediatek MT6572 işlemciden güç alan üründe Mali-400 grafik işlemciye yer verilmiş. 512 MB RAM’e sahip olan akıllı Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanmakta.

Acer Liquid Z5

Çift SIM kart desteğine sahip olan Acer Liquid Z5, Acer’in basitleştirilmiş ve özelleştirilmiş kullanıcı arayüzünü kullanıyor. Birçok ülkede satışa sunulmasını beklediğimiz Acer Liquid Z5’in bizim ülkemizde de satışa sunulmasını beklemekteyiz. Uygun fiyat seçeneği ile iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını beklediğimiz Acer’in bu akıllı telefonu ve diğer ürünleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap