Araçlar 21 Ocak 2014, 19:16
Süper uygulama kilit

Android Uygulamaları Şifreleme

Android telefon ve tabletler genelde kişilere özeldir, fakat bazı durumlarda bu cihazlarınızı başkalarına kullanmaları için verebiliyorsunuz. Tabi herkes böyle bir durumda acaba Android uygulamalarım kurcalanır mı düşüncesine kapılabiliyor. İşte bu gibi sorunları engellemek için bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Süper uygulama kilit isimli Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Süper uygulama kilit uygulaması ile kolay bir şekilde Android uygulamalarınızı şifreleyebilirsiniz.

Süper uygulama kilit

Basit bir kullanıma sahip olan uygulama düşük RAM ve işlemci tüketimi sayesinde Android telefon veya tableti herhangi bir şekilde kastırmıyor. Android 1.6 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda çalışan uygulama 2.5 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmakta.

Her yaştan kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği Süper uygulama kilit Android uygulaması bizimde en beğendiğimiz uygulamalardan birisi. Sizlerde Süper uygulama kilit Android uygulamasını denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yeni bir uygulama tanıtımımızda görüşmek dileğiyle…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap