Android Telefon 20 Ocak 2014, 18:42
Huawei Ascend P6S

Huawei Ascend P6S Özellikleri Resmileşti

Akıllı telefon pazarında ülkemizde çok olmasa da gene de iyi satışlar gerçekleştiren firmalardan birisi olan Huawei, Ascend P6S isimli yeni akıllı telefonunu resmi olarak tanıttı. 1.6 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alan Huawei Ascend P6S 4.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olduğu belirtilen bu ürünün ön kısmında da 5 MP çözünürlüğünde ön kameraya yer verilmiş. Çift SIM kart desteğine sahip olan bu üründe 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama hafızası yer alıyor.

Huawei Ascend P6S

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan akıllıda Huawei’nin Emotion 2.0 kullanıcı arayüzüne yer verilmiş. 2.000 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğu belirtilen bu akıllının ilk satışı Çin’de gerçekleşecek. 500 Dolar karşılığında satışa sunulacak olan Huawei Ascend P6S’in şimdilik global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı konusunda net bir bilgi verilmemiş. Huawei Ascend P6S hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap