Zeka Oyunları 20 Ocak 2014, 12:00
Defense zone

Defense zone, Android Savunma Oyunu

Android oyunların içerisinde en beğenilen oyunlar kuşkusuz savunma oyunlarıdır. Tabi ki savunma oyunu kategorisi içerisinde neredeyse yüzü geçkin oyun bulunuyor. Bunların bazıları bizim isteklerimizi karşılasa da bazıları biraz kalitesiz yapıda olabiliyor. Bizlerde sizlere bu kaliteli Android oyunları tanıtarak daha iyi bilgi sahibi olmanıza çaba gösteriyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Defense zone isimli Android oyunu kaliteli savunma oyunu olarak belirtebileceğimiz bir oyundur. Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir yapıda olan Defense zone oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Defense zone

Oyun içerisinde sizlere belirtilen alan içerisinde düşmanlara karşı savunma yapmalısınız. Öldürmüş olduğunuz her düşman biriminden altın kazanır ve bu altınlarla birlikte savunma kulelerinizi güçlendirebilir veya yeni kuleler inşa edebilirsiniz. Birden fazla silah seçeneğine sahip olan oyunda zevkli dakikalar sizi bekliyor olacak.

Google Play Store üzerinde kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Defense zone Android oyunu 5 üzerinden 4.3 gibi yüksek bir puan almıştır. 50 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan oyun orta seviye ve üstü Android tablet, telefonlarda çalışabilmektedir.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Defense zone Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerinde büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap