Samsung 19 Ocak 2014, 09:50
Galaxy Grand 2

Samsung Galaxy Grand 2 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung’un 2013’de tanıtmış olduğu Galaxy Grand isimli akıllının yeni sürümü olan Galaxy Grand 2 Hindistan’da satışa sunuldu. Ülkemiz pazarında da kısa zamanda satışa sunulacak olan Galaxy Grand 2 5.2-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip. Suni deri görünümü verilmiş arka kapak ile satışa sunulan bu akıllı Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. Kısa zaman içerisinde Android 4.4 KitKat güncellemesine kavuşacağı belirtilen bu ürün 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alıyor. 1.5 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen bu ürünün arka kısmında 8 MP çözünürlüğünde, ön kısmında da 1.9 MP çözünürlüğünde kameralara yer verilmiş.

Galaxy Grand 2

2.600 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğu belirtilen Galaxy Grand 2’nin Hindistan satış fiyatı 374 Dolar olarak belirtilmiş. Kısa zamanda Avrupa pazarında da satışa sunulacak olan bu ürünün uygun fiyatı ile iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşması bekleniyor. Şimdilik sadece belli başlı özellikleri belli olan Galaxy Grand 2’nin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap