Aksiyon Oyunları 19 Ocak 2014, 21:55
Battle of Zombies

Battle of Zombies, Android Zombi Oyunu

Neredeyse her alanda oyuna sahip olan Android platformu her geçen gün bu oyun kadrosuna yenilerini ekliyor. Bizlerde bu oyunlar içerisinde sizlere en uygun Android oyunları seçerek sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere Battle of Zombies isimli Android oyundan bahsedeceğiz. Topluluk oyunu olarak bahsedebileceğimiz Battle of Zombies oyununda amacınız köyünüzü geliştirerek büyütmek ve asker üreterek diğer köylere saldırmak . Düşmanlarınıza saldırarak ödüller ve kaynaklar kazanacaksınız. Bu kaynaklar sayesinde de askerlerinizi güçlendirebilir ve daha iyi kaynağa sahip olan köylere saldırabilirsiniz.

Battle of Zombies

Strateji adına en iyi oyunlardan birisi olan Battle of Zombies’de dünya üzerindeki diğer kullanıcılara ustalığınızı göstermelisiniz.

Battle of Zombies Android oyununun özellikleri:

  • Battle of Zombies ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Battle of Zombies çevrimiçi savaşlara sahip bir oyundur.
  • Oyuna yeni başlayanlar için bonuslar bulunmakta
  • İlginç görevler ile oyun hızla geliştirilebiliyor.
  • Komik ve karizmatik karakterlere sahip.
  • Klan turnuvaları ve yarışmalara sahip.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Battle of Zombies oyunu içerisinde birçok ücretsiz Android oyunda olduğu gibi satışlar gerçekleştirilmektedir. Tabi ki bu ücretli içerikleri almak ya da almamak size kalmış bir seçenek. Bizim oldukça beğendiğimiz Battle of Zombies Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Umarız ki sizlerde bizim kadar Battle of Zombies Android oyununu beğeneceksiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap