Zeka Oyunları 18 Ocak 2014, 13:55
Kim Bilir

Kim Bilir Android Bilgi Yarışması

Appstore üzerinde uzun zamandır bulunan ve 2 milyonu aşkın kişi tarafından oynanan Kim Bilir bilgi yarışması Android platformundaki yerini aldı. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Kim Bilir Android uygulaması en seri, en çekişmeli bilgi yarışmalarından birisi.  Her hafta yeni sorular eklenen Kim Bilir uygulaması üzerinde 30.000’i aşkın soru bankası yer almaktadır. Zihin açmada en ideal uygulamalardan birisi olmaya aday olan Kim Bilir uygulamasında soruları en kısa sürede cevaplayarak haftalık turnuvalarda zirveye yerleşmeye çalışıyorsunuz.

Kim Bilir

Facebook arkadaşlarınızla da yarışmaya imkan sunan Kim Bilir uygulamasını Facebook üyeliğinize bağlamanız yerli. Facebook üyeliğinizi uygulamaya bağladıktan sonra haftalık turnuvada ilk 3’e girin ve oyun içerisindeki madalyaları kazanın.

Offline olarak yarışmaya da imkan sunan Kim Bilir uygulaması her alanda bilgilerinizi test etme imkanını sizlere sunuyor. Uygulama içerisinde yer alan 9 farklı (Yarı Yarı, Pas, Seyirci, Ekstra30 ve 2x, Yeni Soru, Süreyi Dondur, Çift Cevap) jokerden herhangi birini seçin ve yarışa son sürat devam edin.

Google Play Store üzerinde yer alan bilgi yarışmaları arasında en iyilerden birisi olarak gösterebileceğimiz Kim Bilir uygulaması üzerinde 77 farklı görev bulunmaktadır. Bu görevleri yaparak bonus altınları kapabilir ve rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz Kim Bilir Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap