Yarış Oyunları 17 Ocak 2014, 18:20
Real Drift

Android Real Drift Araba Yarışı

Android platformu üzerinde yer alan araba yarışları sayısı her geçen gün artış sağlıyor. Tabi ki artış sağlaması ile birlikte grafik ve ses kaliteleri de günden güne iyileşmekte. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Real Drift Android araba yarışı 1 ay içerisinde 1 milyon kişi tarafından indirilmiş ve oldukça beğenilmiş 3D Drift simülasyon oyunudur. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Real Drift oyunu 31 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilen bu oyun Android oyunları arasında en iyilerden birisi olmaya aday.

Real Drift

Real Drift Android oyununun Google Play Store üzerindeki açıklamaları:

ÖZELLİKLERİ

• Mobil cihazlarda en gerçekçi 3D drift yarışı simülasyonu;
• yenilikçi bir sürüklenme helper sayesinde kontrol etmek kolay;
• Özelleştirilebilir sürüklenme yardımcınız: Tam yardımıyla sizin kontrol toplam;
Aracın tüm yönünün doğru simülasyonu (motor, aktarma organları, lastikler, vb) •;
• Doğru puan hesaplama: Bir sürüklenme sırasında hafif dokunarak duvarlar tarafından, yüksek sürüklenme açıyla, yüksek hızda sürüklenen ve, İLK KEZ puan kazanın;
• Çevrimiçi ve tüm dünyada arkadaş ve insanlara meydan yerel afiş;
• Yüksek kaliteli 3D grafikler;
• (ücretsiz ve ücretli İKİ sürüm) Reklamlar ücretsiz;
• Hiç garip erişim izinleri çevrimiçi yarışçıların yüklemek için internet erişimi için ayrı isteği vardır;
GAMEPLAY
• İvmeölçer (jiroskop) ya da dokunmatik direksiyon modu;
• Slider veya dokunmatik gaz;
• Otomatik veya manuel şanzıman;
GELİŞMİŞ PUAN SİSTEMİ
Puan açısı (görsel arabanın arkasında okla gösterdi), hız drift ve zaman kayması ile orantılı büyür.
“Drift Combo” çarpanı ve “Yakınlık” çarpanı: çarpan 2 farklı noktaları da vardır.
Puanları 1000 ulaştığınızda Drift Combo çarpan 1 artar. Eğer sürüklenme yönünü değiştirirseniz noktaları (ekranın sol üst bulunan) Toplam Puan Göstergesi eklenir ve sıfırlanır. puanları yeniden 1.000 ulaşması halinde, Drift Combo yüzden tekrar 1 arttırılır, ve. Aksi Combo çarpan 1’e reset olacak Drift, bir sürüklenme ve diğer (1 saniyeden az) arasında çok uzun bir kesinti olmadan sürüklenen tutmak sadece bu çalışır.
Bir duvara yakın arabanın arkasına (az 1.5 metre) orantılı yakınlığı ile sürüklenip zaman yakınlık çarpanı artar. Eğer yavaş bir hareket etkisi ve çarpan faktörünü gösteren bir metin ile bu bonusu fark edeceksiniz.
Eğer bir şey isabet eğer kısmi noktaları ve tüm çarpanları kaybedersiniz.

Bizim denediğimiz be oldukça beğendiğimiz Real Drift Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Umuyoruz ki sizlerde bizim kadar Real Drift oyununu beğenirsiniz. Yeni bir Android oyun tanıtımında görüşmek dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap