Samsung 16 Ocak 2014, 16:41
Galaxy Tab 3 Lite

Samsung Galaxy Tab 3 Lite Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung’un kısa zaman sonra tanıtmasını beklediğimiz tableti Galaxy Tab 3 Lite bugün resmi olarak lanse edildi. Performans bakımından orta seviye bir tablet olan Galaxy Tab 3 Lite, uygun fiyatı ile iyi bir satış rakamına ulaşmayı amaçlıyor. 7–inç büyüklüğünde 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip  olan tablette 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye yer verilmiş. 1GB RAM’e sahip olan tablette 8 GB dahili hafıza ve microSD kart girişi yer almakta. Böylelikle ürünün hafızası microSD kart yardımıyla kolaylıkla arttırılabiliyor.

Galaxy Tab 3 Lite

Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve GPS teknolojilerine sahip olan Galaxy Tab 3 Lite’nin arka kısmında 2 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilirken ürünün ön kısmında da VGA kamera konumlandırılmış. 3.600 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan tablet Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. 9.7 mm kalınlığında ve 310 gram ağırlığında olduğu ifade edilen Galaxy Tab 3 Lite’nin kısa zamanda Avrupa pazarında satışa sunulmasını beklemekteyiz.

Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan Samsung’un bu tableti hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap