Sağlık ve Form Koruma 15 Ocak 2014, 08:56
Yemek Tarifleri

Android Yemek Tarifleri Uygulaması

Neredeyse her yemek işleri ile uğraşan kişiler bir bilgi kaynağından yemek tariflerine göz atmışlardır. Eskiden yemek kitapları ile sağlanan bu bilgiler son zamanlarda yerini bilgisayar ortamına bıraktı. Günümüzde ise yemek tarifi bakmak isteyenler Android telefon ve tabletlerine bu yazımızda bahsedeceğimiz uygulamayı kurarak rahatlıkla ulaşabilirler. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Yemek Tarifleri Android uygulaması içerisinde yüzlerce yemek tarifi bulunmaktadır. 1.5 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Yemek Tarifleri uygulaması düşük RAM ve işlemci kullanımı ile her Android cihazda çalışabilecek seviyededir.

Yemek Tarifleri

Kısa zamanda Google Play Store üzerinde en çok indirilen Yemek tarifi uygulamalarından birisi olan bu uygulamaya Facebook ile giriş yaptığınızda favori yemeklerinizi belirleyebilir ve daha sonra bu tariflere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sosyal ağlarda yemek tariflerini arkadaşlarınızla paylaşmaya da imkan sunan Yemek Tarifleri Android uygulaması gerçekten iyi bir yapıya sahip.

Yemek Tarifleri Android uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap