Samsung 14 Ocak 2014, 18:35
galaxy note 3 android 4.4.2

Galaxy Note 3’e Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Geldi

Samsung’un geçtiğimiz yıl en iyi satış gerçekleştirdiği ürünlerinden birisi olan Galaxy Note 3’e Android 4.4.2 KitKat güncellemesi gelmeye başladı. İlk olarak Polonya’da sunulmaya başlayan güncelleme kısa zamanda birçok ülkedeki kullanıcıların indirilmesine sunulacak. Ülkemize de 1-2 hafta gibi kısa bir sürede gelmesini beklediğimiz bu güncellemenin Galaxy Note 3’e performans bakımından artış getirdiği belirtiliyor. iPhone’daki kamera kısa yolunu andıran yeni kamera tuşuna sahip olan Galaxy Note 3, beyaz rengin hakim olduğu bir bildirim çubuğuna ve kablosuz yazıcı desteği cihazına sahip olmuş.

galaxy note 3 android 4.4.2

1 GB büyüklüğünde sunulan bu güncellemeyi bazı sitelerden indirerek Odin ile yükleyebilirsiniz. Lakin biz bu güncellemenin bu şekilde yüklenmesini pek önermiyoruz. Böyle yükleme yapacağınıza biraz daha sabırlı olup güncellemenin ülkemize gelmesini bekleyin. Galaxy Note 3’ün Android 4.4.2 KitKat güncellemesi hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap