Android Tablet 14 Ocak 2014, 14:34
Acer Tab 7

Acer’den Uygun Fiyatlı Tablet Acer Tab 7

Android işletim sistemine sahip tablet sayısı 2012 yılında bir patlama yaşamış ve sayısı her geçen gün katlayarak artmıştı. Son dönemde de bu artış hızla devam etti ve günümüze yüzlerce tablet firması geldi. Bilgisayar alanında lider firmalardan birisi olan Acer’da bu tablet üreten firmalardan birisi. Son olarak Acer Tab 7 isimli ürününü tanıtan Acer, uygun fiyatıyla iyi bir satış rakamına ulaşmayı amaçlıyor. 7-inç büyüklüğünde 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan Acer Tab 7, çift çekirdekli Cortex-A9 tabanlı işlemciden güç alıyor.

Acer Tab 7

1 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen ürün 8GB dahili depolama depolama hafızasına sahip. MicroSD kart desteğine de sahip olan ürünün böylelikle hafızasını kolaylıkla arttırabiliyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan ürün 289 gram ağırlığa ve 9.9mm kalınlığa sahip.

1.9 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olduğu belirtilen üründe Wi-Fi, Bluetooth, microUSB, MicroHDMI teknolojileri de bulunuyor. 3.000mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan ürünün Çin’de 100 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulduğunu belirtelim. Diğer ülkelere ne zaman satışa sunulacağı belirtilmeyen bu ürünün ülkemiz pazarında da yer almasını bekliyoruz. Acer’in bu tableti hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap